استایل, عمومی

ست کردن شال و روسری در استایل

ست کردن شال و روسری در استایل

یکی از آیتم‌های اصلی استایل بانوان، شال و روسری هست. تکنیک‌های مختلفی برای ست کردن شال و روسری در استایل وجود دارد. یکی از این تکنیک‌ها ایجاد تضاد در استایل با شال و روسری است. برای مثال اگر در بقیه‌ی آیتم‌های استایلمان از رنگ‌های جیغ و یا طرح‌های شلوغ استفاده کرده‌ایم، میتوانیم با یک شال یا روسری با طرح ساده و رنگ ملایم یا خنثی، تعادل را در استایلمان ایجاد کنیم. یا اگر از لباسی ساده و رنگی ملایم استفاده میکنیم از یک شال طرحدار و با رنگ چشمگیرتری استفاده کنیم.

شال

خرید این شال از طریق: شال طرح بهاره

شال و روسری در استایل رسمی یا مجلسی

معمولا در استایل‌های کلاسیک یا مجلسی بهتر است تا از رنگ‌های طیف مشکی، قهوه‌ای، طلایی، سفید و رنگ‌های خنثی استفاده کنیم. این رنگ‌ها معمولا برای نشان دادن شکوه و وقار در استایل به کار میروند و نشان‌دهنده‌ی استایلی رسمی هستند. هر چند نبودن این رنگ‌ها در استایل نمیتواند نشان‌دهنده‌ی نبودن وقار و شکوه باشد! اما به طور معمول از این رنگ‌ها در استایل های مجلسی استفاده میشود.

شال بهاره

خرید این شال از طریق: شال نخی بهاره

شال و روسری در استایل‌های بهاری

همانطور که میدانیم همیشه طبیعت الگوی مناسب برای ایجاد پالت رنگی در استایل بوده است. فصل بهار در میان فصل‌ها فصلی متعادل است و در این فصل رنگ سبز و صورتی قالب است بنابراین بهتر است تا از شال و روسری هایی با طرح های بهاری و از تم رنگ های سبز، صورتی و رنگ های ملایم استفاده کنیم.

شال

خرید این شال از طریق:‌شال نخی طرح استوایی

شال و روسری در استایل هنری

بیشتر اوقات نگاه هنری اشخاص در زندگی آن ها نمود پیدا میکند. یکی از مهمترین این نمودها استایل و لباس است. معمولا دید هنری هنرمندان در استایل و لباس آن ها نیز نمود پیدا میکند. این اشخاص بیشتر سعی میکنند تا با استفاده از نمادها، مفهومی را در استایل خود بگنجانند. یکی از پیشنهادات ما استفاده از شال‌هایی با طرح نوشته و شعر در استایل هنری است.

شال

خرید شال از طریق: شال نخی طرح خطاطی

 

هنریتو استارتاپی از ایتوسافت

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.