استایل, سبک زندگی, عمومی

اسکرانچی ، کش موی محبوب این روزها

اسکرانچی یکی از ترندهای جدید اکسسوری مو است. این کش مو علاوه بر ظاهر جذابی که دارد به حفظ سلامت تارهای مو نیز کمک میکند. جنس لطیف اسکرانچی از خرد شدن و موخوره شدن جلوگیری میکند. اما فرق اسکرانچی با کش های معمولی چیست؟

کش مو

نقش انتخاب کش مو در سلامت مو

سلامت مو یکی از نکات مهم در زیبایی و  ظاهر هر کسی است. اکثر ما برای سلامت موی خود از نرم کننده‌ها، روغن‌ها و محصولات مراقبتی متعددی استفاده میکنیم. اما گاهی اوقات رعایت یک نکته‌ی کوچک تاثیر به سزایی در سلامتی مو میگذارد.

کش مو به عنوان یک اکسسوری پر کاربرد مو میتواند آسیب زیادی به مو وارد کند. انتخاب یک کش موی مناسب باعث حفظ سلامت مو میشود. همانطور که ترندهای چند سال گذشته نشان میدهند، یکی از محبوبترین انتخاب ها اسکرانچی است.

اسکرانچی

کشش زیاد کش مو عامل سر درد!

کش های معمولی به دلیل کشش زیادی که در مو ایجاد میکنند، علاوه بر آسیب به بافت مو باعث سردرد نیز میشوند. در اسکرانچی هم از کش استفاده میشود اما کش استفاده شده با داشتن طول مناسب کشش مناسبی ایجاد میکند. به همین دلیل اسکرانچی به مو آسیب نمیزند و باعث ایجاد سردرد هم نمیشود.

بیشتر اوقات موهای ما هنگام در آوردن کش مو آسیب میبند و خرد میشود. اما در اسکرانچی کش مو توسظ یک لایه پارچه پوشانده شده که مانع از تماس مستقیم آن با مو میشود. وجود پارچه در اسکرانچی باعث میشود کش مو اصطکاک کمتری با مو داشته باشد و آسیب کمتری به آن وارد کند. میزان این  اصطکاک به جنس پارچه ی به کار رفته مربوط است. معمولا برای دوخت این نوع کش از پارچه‌ی ساتن یا ابریشم استفاده میشود.

اسکرانچی و سلامت مو

اسکرانچی در استایل

تاثیر این اکسسوری محبوب در استایل هم نکته‌ی بسیار مهمی است. شما میتوانید این کش مو را در رنگ‌ها و طرح های مختلف استفاده کنید. حتی میتوان با استفاده از اسکرانچی آن به یک استایل ساده رنگ و طرح بخشید و تعادل ایجاد کرد. میتوانید آن را از اضافه‌ی پارچه‌ي لباس خود درست کنید. هنگامی که از آن استفاده نمیکنید به عنوان دستبند دور مچ خود بیندازید. با تمام این توضیحات، انتخاب شما چیست؟

اسکرانچی در استایل

هنریتو استارتاپی از ایتوسافت

 

2 دیدگاه در “اسکرانچی ، کش موی محبوب این روزها

  1. علیرضا گفت:

    بسیار مفید بود

    1. helia گفت:

      ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.